19/09/2013

Rainy day

 photo DSC_0142_zpsb03cacfb.jpg     
Czasami są takie dni kiedy wstajemy rano i po prostu czujemy, że to nie ten dzień. Kiedy robiliśmy zdjęcia do tego posta padał deszcz, byłem po nocy intensywnej nauki, zmęczenie mnie dopadło. Przyznam, że widać po mnie wyczerpanie :(. Przeszła mi przez głowę myśl żeby odwołać spotkanie, ale za długo już wam każę czekać oraz byłem umówiony z Anią, której juz dawno nie widziałem. Wracając do tematu. Zmęczenie i pogoda spowodowały, że miałem ochotę ubrać coś wygodnego, w czym bez problemu mógłbym "przeżyć" dzień w szkole. Dlatego właśnie postanowiłem ubrać się na sportowo. Zdjęcia zrobione zostały na katowickim dworcu. Padał deszcz, więc uznaliśmy wspólnie nie czekać aż przestanie.
     Teraz już konkretniej o stylizacji. Na sobie mam luźny t-shirt z napisem S.W.Y.P. 58 kupioną w  h&m. Kurtka została kupiona na wyprzedaży w Reserved. W sumie to chciałem ją kupić wcześniej, ale tak się złożyło, że akurat została jedna w moim rozmiarze i w niższej cenie. Spodnie są z C&A. Buty New Balance kupiłem podczas wizyty w Krakowie, w sklepie City Sport, który mieści się w Galerii Krakowskiej. Mieli tam dużo wzorów, kolorów i miłą obsługę, która cierpliwie się ze mną przemęczyła.
    Na koniec chciałem również poprosić was o komentarze, Jeśli macie jakieś pomysły, sugestie piszcie w komentarzach, wiadomościach na maila. Macie dowolność! Pozdrawiam i do zobaczenia w następnym poście xx
@ photo DSC_0032_zpsbf85e552.jpg photo DSC_0071_zps17991ef9.jpg photo DSC_0081_zps91638e9b.jpg photo DSC_0066_zps02e72362.jpg photo DSC_0064_zps29195d5c.jpg photo DSC_0097_zps58f39ec4.jpg photo DSC_0100_zps95ec473f.jpg photo DSC_0096_zps38852b8b.jpg photo DSC_0062_zpsb1ef8acd.jpg @@ photo DSC_0041_zpsc5a5d678.jpg

6 comments:

 1. Czekam niecierpliwie na wiecej :) pozdrawiam

  ReplyDelete
  Replies
  1. wkrótce coś nowego z lepszymi jakosciowo zdjęciami :)

   Delete
 2. Nice Blog and great pictures ^^. too bad i can't understand the language :-/

  ReplyDelete
  Replies
  1. more soon also in English, hope you will enjoy :)

   Delete
 3. Mam na imię Michał i reprezentuję BLOGOWSKAZ (http://blogowskaz.org) , serwis promujący bloggerów w SocialMedia. Czarny Szczur polecił nam Twój blog, liczymy że skusisz się na błyskawiczna promocję.

  "Z doświadczenia wiemy, że próby promocji na facebook'u mogą być czasami bardzo trudne. Potrzebujemy ludzi którzy będą klikać "Lubię to", co nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Niejednokrotnie samodzielny proces promocji w internecie może okazać się kłopotliwy i czasochłonny. Kampanie marketingowe w internecie mogą okazać się bardzo drogie, często nie potrafimy panować nad procesem, za który płacimy. Skąd więc mamy mieć pewność, że to działa? Na szczęście jest proste i darmowe rozwiązanie. Działasz szybko, skutecznie i posiadasz pełną kontrolę nad swoją popularnością. Uwierz, to się opłaca. "

  Michał Pudełko
  specjalista ds. marketingu
  Portal Blogowskaz

  ReplyDelete